Тонування автоскла

Тонування автоскла

Service description

Тонування автоскла

У нашій компанії послуга тонування автомобіля надається за доступною ціною вже багато років. Деякі тонувальний компанії роблять з тонування автомобіля - послугу люкс і тонують автомобілі за завищеною ціною. Для нашої тонувальної студії, тонування - це звичайна послуга, яка не перевищує реальну ціну. При цьому ми використовуємо тільки якісні, справжні плівки для тонування автомобіля.

За свій довготривалий час роботи ми налагодили тісну співпрацю з багатьма автомобільними клубами, для яких розроблена спеціальна партнерська програма, що дозволяє членам автоклубів отримувати знижки на тонування. Дізнатися про послуг з тонування автомобілів, можна почитавши відгуки на різних автомобільних форумах. Так як тонування скла і встановлення додаткового обладнання на автомобілі це одне з основоположних напрямків діяльності нашої фірми, ми дуже дорожимо своєю репутацією і намагаємося йти на зустріч кожному клієнту.

Якщо з якихось причин, Вас не влаштовує тонування вашого авто, якщо Ви мрієте зробити більш темну або світлу тонування - ми надаємо послугу "ретонування автомобіля" - зняття, видалення старої плівки.

Тонування автомобілів проводиться в спеціально підготовленої студії, оснащеної всім необхідним для якісного тонування.