Шумо-вібро ізоляція авто

Шумо-вібро ізоляція авто

Service description

Шумо-вібро ізоляція автомобіля

Ізоляція автомобіля важлива для підвищення комфорту пасажирів та безпеки руху. Після проведення комплексу робіт з шумоізоляції та віброізоляції знижується шум двигуна, трансмісії, підвіски, вентилятора системи охолодження та ін. Шуми, викликані зовнішніми джерелами (іншими автомобілями або тертям шин об дорожнє покриття), значно зменшуються і стають менш помітними пасажирам салону автомобіля. Також поліпшується акустика салону що є особливо важливо, якщо в автомобілі встановлена якісна аудіосистема. Фахівці компанії АвтоКомфорт Луцьк завжди якісно зроблять шумоізоляцію та віброізоляцію автомобіля, тому знають, який матеріал краще підходить для різних елементів салону: даху, підлоги, дверей, внутрішніх панелей та ін.

Матеріали, які належать до групи шумопоглинаючих, зазвичай наносять на капот, карти дверей, стелю, підлогу і багажник. Ці матеріали значно відрізняються від вібропоглинаючих за своєю структурою та властивостями. Вони мають порожнисту структуру. Звукова хвиля, потрапляючи всередину, багаторазово відбивається від стінок комірок і поступово слабшає. Чим товщий шумопоглинаючий матеріал, тим вище його ефективність.

Віброізоляція – одна з найважливіших складових комфорту сучасного автомобіля. Практично будь-який поважаючий себе виробник автомобілів приділяє увагу цьому питанню. І цілком природно, що чим вище клас машини, тим вище поріг захисту. Але ніщо не буває абсолютним. Ваш автомобіль не молодіє з пробігом. Де-не-де може проявитись знос, десь недоробка – і ось уже ледве помітні вібрації перетворюються на брязкіт, гул і деренчання. Умовно шуми можна розділити на дві групи. Перша –- шуми, що проникають в салон вашої машини зовні. Друга – це шуми самого автомобіля, провоковані вібраціями працюючих частин і кузова автомобіля.

Віброізоляція запобігає виникненню шумів у салоні автомобіля за рахунок погашення його вібрацій і застосовується в тих місцях, де кузов автомобіля найбільш схильний до вібрацій.