Салони VIP- і престиж-класу

Салони VIP- і престиж-класу

Service description

Салони автомобілів VIP- та престиж-класу

Компанія АвтоКомфорт, що у місті Луцьк, надає послуги з перетяжки салону легкових автомобілів vip та престиж класу. Великий досвід роботи, відчуття смаку і стилю дозволяють нам втілити будь-які побажання клієнтів щодо зміни і оформлення інтер'єру автомобіля.
Пропонуємо перетягнути стелю та стойки салону автомобіля велюром, антарою, алькантарою, венілом чи шкірою. Також можливо перетягнути самі автомобільні сидіння венілом, німецьким матеріалом на основі паралону, антарою, тканиною автомобільною, еко шкірою чи шкірою натуральною. А ще наші фахівці зможуть вдосконалити підлогу салону авто – постелити покриття на підлогу з автоліну (резини автомобільної) чи ковроліну (автомобільного коврового покриття), і перетягнуть панель (торпеду) автомобіля, його карти чи вставки в них, кермо, чохол коробки передач тощо.

Перетяжка салону проводиться тільки високоякісними матеріалами провідних брендів, які завжди є в наявності на складі компанії. Також можливе виконання оригінальних багатоваріантних робіт.
Колірна гамма і текстура різних матеріалів – велюру, шкіри і алькантари для перетяжки салону, підбирається не тільки з урахуванням напрямку стилю, але й обов'язково, відповідно до індивідуальних побажань клієнта.
Перетяжка салону автомобілю додасть вашому автомобілю особливий та унікальний дизайн.