Салони мікроавтобусів

Салони мікроавтобусів

Service description

Салони мікроавтобусів

Великий досвід роботи, відчуття смаку і стилю дозволяють нам втілити будь-які побажання клієнтів щодо зміни і оформлення інтер'єру мікроавтобуса – перетяжки салону автомобіля.
Що таке переобладнання мікроавтобусів? Переобладнання вантажних автомобілів на пасажирські представляє собою величезну працю, але високоорганізований і професійний колектив компанії АвтоКомфорт Луцьк справляється з цим завданням дуже швидко та якісно.
Нині набагато дешевше придбати вантажний автомобіль і переобладнати його в пасажирський, ніж купувати оригінальний заводський пасажирський салон.

У переобладнання автомобіля входить: повна чи часкова шумоізоляція, віброізоляція та теплоізоляція автомобіля, врізання, тонування і установка автоскла, автолюків, пошиття та поклейка салону (стеля, стойки, бочини, карти), перетяжка і встановлення комфортних автосидінь та автодиванів, підключення автосвітла, автозвуку, автообігрівачів, автовитяжок, автосигналізації, робота з підлогою автомобіля тощо. Ще автомобілісти замовляють послугу встановлення автоштор, монтування поличок-бардачків для перевезення додаткового вантажу, а для зовнішнього тюнінгу замовляють передній, боковий та задній захист. Аби максимально прикрасити свій транспортний засіб, можливо частково чи повністю перетягнути кермо, панель приборів (консоль, торпеду), чохол коробки передач та карти дверей.