Салони мікроавтобусів

Салони мікроавтобусів

Service description

Салони мікроавтобусів

Великий досвід роботи, відчуття смаку і стилю дозволяють нам втілити будь-які побажання клієнтів щодо зміни і оформлення інтер'єру мікроавтобуса.

Що таке переобладнання мікроавтобусів?
Переобладнання вантажних автомобілів на пасажирські представляє собою величезну працю, але наш високоорганізований і професійний колектив справляється з цим завданням дуже швидко. На сьогоднішній день набагато дешевше (майже вдвічі), купити вантажний мікроавтобус та переобладнати його на пасажирський ніж купити заводський пасажирський мікроавтобус.
У переобладнання автомобіля входить: врізання і установка скла, пошиття салону, перетяжка і установка сидінь з під іномарок. 

Перетяжка салону мікроавтобуса. 

Великий досвід роботи, відчуття смаку і стилю дозволяють нам втілити будь-які побажання клієнтів щодо зміни і оформлення інтер'єру мікроавтобуса. Ексклюзивна оздоблення поверхні сидінь алькантарою, гладкою і перфорованою шкірою, а також перетяжка салону різними комбінаціями із сучасних матеріалів.
Перетяжка салону проводиться тільки високоякісними матеріалами провідних брендів, які завжди є в наявності на складі компанії. Також можливе виконання оригінальних багатоваріантних робіт.
Колірна гамма і текстура різних матеріалів - велюру, шкіри і алькантари для перетяжки салону, підбирається не тільки з урахуванням напрямку стилю, але і, обов'язково, відповідно до індивідуальних побажань клієнта.
Перетяжка салону додасть вашому автомобілю незабутній вигляд.