Підігрів сидінь

Підігрів сидінь

Service description

Підігрів сидінь

Чи відчували Ви незручність, коли в зимову пору, прогулявшись по морозу, Ви сідаєте в не менш холодний автомобіль на не менш холодне сидіння?

Холодне сидіння - це першопричина багатьох хвороб і поганого настрою у водіїв. Рішенням проблеми є підігрів сидінь автомобіля, який принесе не тільки комфорт, але й допоможе зберегти здоров'я і можливо життя у разі форс-мажорної зупинки або нічлігу в машині в морозному пору. Підігрів сидінь виробляє тепло за рахунок електроенергії від бортової мережі автомобіля. Нагрівання виконується за короткий термін в 1-2 хвилини, після чого підтримується оптимальний температурний режим. Споживана потужність від акумулятора дорівнює одній споживаній потужності одного габариту.

Підігрів сидіння дає можливість зменшити ризик появи ряду хвороб: захворювання нирок, простатит, остеохондроз, радикуліт і т.д., тобто тих які з виникають від переохолодження, а також добре діє для зазначені хвороби на хронічній стадії. Не дарма в масі медичних страхових компаніях відсутність функції «підігрів сидінь» - це привід для зниження страхової виплати.

Ключові слова та словосполучення для пошуку по нашому сайту: підігрів сидіння підігрів сидінь установка підігріву сидінь підігрів сидінь автомобілів підігрів сидіння