Перетяжка вінілом і тканиною

Перетяжка вінілом і тканиною

Service description

Перетяжка сидіння вінілом і тканиною

По незалежних від нас обставинах, матеріал на автомобільних сидіннях зазвичай рано чи пізно втрачає свій товарний вигляд. Саме тому така послуга, як перетяжка автосидінь, належить до популярних робіт по здійсненню тюнінгу автомобіля. Після перетяжки автомобільних сидінь, транспортний засіб, незалежно від року випуску, завжди виглядатиме гарніше та багатше.

Якщо ви придбали автомобіль, але вирішили продати старий, але стан автосидінь не зовсім гарний, адже обшивка зносилася чи порвалася, і це псує вигляд салону, а ще стирчать пружини з сидінь чи диванів авто – ми можемо відновити презентабельний вигляд вашого автомобільного салону! Нова перетяжка диванів і сидінь автомобільним вінілом і тканиною прикрасить салон авто і пасажирам не буде жарко чи незручно сидіти під час руху транспортного засобу. Також можливо встановити нові чи ремонтувати існуючі автомобільні паски безпеки.

Серед запропонованого нами асортименту ви зможете вибрати будь-який розкладний диван автомобільний, необхідної вам ширини та довжини щоб підібрати індивідуальну модель у ваш мікроавтобус чи легковий автомобіль. Автодиван виготовляється з металічного каркасу, якісного розкладного механізму, спеціально розробленого турецькими виробниками автомобільного латексу, щоб українським автомобілістам було зручно подорожувати нашими дорогами. Вартість дивану залежить від розміру та обшивки матеріалу автодивана. Ці дивани комфортні та функціональні – вони їздять по направляючих, що збільшити об’єм вантажного відсіку при потребі, а ще їхня спинка дуже легко опускається, трансформуючись в спальне місце при потребі. Диван можливо вмонтувати як по руху авто, так і проти нього, тобто спиною вперед. Спеціалісти АвтоКомфорт Луцьк зможуть також встановити автодиван у ваше авто.