Перетяжка вінілом і шкірою

Перетяжка вінілом і шкірою

Service description

Перетяжка сидінь вінілом або шкірою

Перетяжка сидінь автомобіля – це найкраще капіталовкладення в автомобіль, оскільки відразу буде чистота, новий стиль та нове життя для авто, яке побачило немало.

Салон автомобіля, оздоблений шкірою чи вінілом (матеріалом під шкіру), зробить автомобіль не лише зручним для пасажирів, але і виведе його на престижний рівень у сприйнятті оточуючих.

Перетяжка автосидінь новою шкірою чи вінілом з екологічно чистих матеріалів – перше, що варто зробити, якщо придбали авто «з рук». Словосполучення «шкіряний салон» використовується не лише коли перетягнуті всі елементи салону – сидіння, карти, стойки, панель приборів, кермо та ін., а і тоді, коли перетягнуто лише сидіння, що робить салон елегантним та неповторним. В такому салоні покращується акустика, а завдяки ущільненню стиків деталей помітно зменшується ймовірність зайвих шумів чи вібрацій при русі авто.

Також пропонуємо послугу встановлення та ремонту ременів безпеки в салоні автомобіля.

Для перетяжки сидінь автомобіля ми використовуємо лише якісні матеріали, які довго служитимуть та тішитимуть око власника. Вініл, еко шкіра та шкіра натуральна не бояться посиленої амортизації, вони менш стійкі до зміни забарвлення, розтягування, не бояться хімчистки.

Також можливо пошити на сидіння чохли спеціального крою, що мають еластичні кріплення, що дозволить самостійно знімати чохли для проведення хімічної чистки.