Перетворювач напруги автомобіля

Перетворювач напруги автомобіля

Service description

Перетворювач напруги автомобіля

Фахівці компанії АвтоКомфорт Луцьк займаються встановленням перетворювачів напруги (з бортових 12 V, призначених для отримання стабілізованої змінної напруги 220 V) в легкові автомобілі, мікроавтобуси, мінівени та вантажівки, щоб у пасажирів з’явилася змога зарядити мобільний телефон, увімкнути ноутбук, підігрів зігрівальних чи охолоджуючих вібро накидок на сидіння автомобільні, вентиляторів чи обігрівачів, що працюють від напруги 220 V.

Встановивши інвертор напруги з 12 на 220V, пасажири отримують повноцінну розетку 220 V, що дає змогу підключити холодильник, кавоварку, електричний чайник, мікрохвильову піч, телевізор, електроінструменти або будь-які інші прилади, які використовуються у будинку.

Підібравши потужний інвертор, можливо використовувати автомобіль як мобільний електрогенератор, що дасть змогу підключати навіть потужні електродвигуни та потужні побутові електроприлади.

Інвертори автомобільні мають власний захист від перевантажень, перегріву, короткого замикання і при необхідності автоматично відключаються. У процесі роботи вони виробляють досить багато тепла і тому оснащені системою охолодження. При підключенні до інвертора декількох приладів слід розрахувати їх сумарну потужність.