Перетворювач напруги автомобіля

Перетворювач напруги автомобіля

Service description

Перетворювач напруги автомобіля

Ми займаємось встановленням перетворювачів напруги в легкові автомобілі, мікроавтобуси, мінівени та вантажівки.

Всі любителі попити чаю в автомобілі, попрацювати на ноутбуці, подихати іонізованим повітрям або зайнятися ще чим-небудь подібним, що вимагає наявності електрики, стикаються з проблемою браку гнізд прикурювача. Сів взимку в холодну машину, включив яка лежала на сидінні накидку з підігрівом, поїхав, а телефон, як на зло, розрядився, і зателефонувати терміново треба. Що робити? Жертвувати теплом і затишком. А якщо телевізор закортить побачити і кави захочеться? Доводиться вибирати щось одне. Ну нікуди просто інші прилади пригніздити! ..

І не треба думати, що такі речі, як автомобільний чайник, кавоварка, холодильник, всякі вібронакидки на сидіння з підігрівом або охолодженням, - це все непотріб, який купують приблуди, автоманіяки з гіперболізованим почуттям комфорту. Уявіть собі, що вам треба щодня їздити з роботи на роботу і проводити в автомобілі по 1,5-2 години лише в один бік. А якщо при цьому за вікном тридцятиградусний мороз або тридцятиградусна спека? І якщо автомобіль не новенька іномарка, а породження радянського автопрому, що доживає свій вік і позбавлений всіх принад сучасних авто? Чому трішки не підсолодити собі поїздку? Адже багато водіїв таксі, яким часто доводиться годинами стояти на одному місці, взагалі не мислять собі життя без подібних речей.

Розгалужувачі гнізда прикурювача
Розгалужувач гнізда прикурювача представляє із себе невеликий прилад, один кінець якого вставляється в прикурювач, а на іншому кінці розташоване відразу кілька гнізд, до яких можна одночасно підключати необхідне число приладів. Існують розгалужувачі на два, на три і чотири гнізда, різних форм і розмірів. Бувають моделі, у яких для кожного гнізда є окремі вимикачі. Тобто якщо знадобиться відключити (або, навпаки, підключити) якийсь прилад від бортової мережі, висмикувати штекер не доведеться - достатньо буде просто натиснути на кнопку. Є моделі, які підключаються до гнізда прикурювача автомобіля через подовжувач. Вони не бовтаються поруч із важелем перемикання передач, а лежать там, де це найбільш зручно. Можна сказати, що такий аксесуар схожий на звичайний трійник.
Отже, розгалужувачі дозволяють підключати до бортової мережі автомобіля відразу кілька електричних приладів, перетворюючи одне гніздо прикурювача в два і більше.

Перетворювачі напруги
Тим, хто хоче мати в автомобілі справжню розетку 220 В, не обійтися без перетворювачів напруги. Вони підключаються до гнізда прикурювача і інвертуються з автомобільних 12 В. Завдяки ним можна
підключити ноутбук, телевізор, електроінструменти, зарядки або будь-які інші прилади, які використовуються у будинку. Все це значно розширює можливості звичайного прикурювача.
Подібні прилади можна використовувати не тільки в автомобілі. Більшість з них також можна підключати до переносний електростанції або просто напряму до акумулятора. Для цього перетворювачі мають спеціальні клеми. Це може бути дуже корисним в умовах відсутності електрики або ж просто при виїзді на природу. Середній їх вага - 700 грамів, хоча бувають особини і кілограма під два.
Підключаючи до прикурювача всілякі побутові прилади, не слід забувати і про їх
потужності. Приміром, вихідна потужність звичайного електричного чайника приблизно дорівнює 2400 Вт, а мікрохвильової печі - близько 800 Вт. Якщо ви захочете підключити їх в автомобілі, нічого розумного явно не вийде. Так що в дорогу краще брати прилади, розраховані для використання саме в автомобілі. Для порівняння: автомобільний чайник споживає всього 200 Вт, а кавоварка - 360 Вт, хоча при бажанні можна знайти важковаговиків, здатних переварити і 1000, і 2000 ват і навіть більше. Потужні прилади здатні дуже швидко «посадити» акумулятор, особливо при заглушеному двигуні. Найбільш поширені перетворювачі потужністю від 100 до 300 Вт.
Такі інвертори мають власний захист від перевантажень, перегріву, короткого замикання і при необхідності автоматично відключаються. У процесі роботи вони виробляють досить багато тепла і тому оснащені системою охолодження. При підключенні до інвертора декількох приладів слід розрахувати їх сумарну потужність.
Існують прилади, здатні перетворювати змінний струм у постійний для нормальної роботи ноутбука і заряджання його акумулятора. Це необхідно при несправності мережного адаптера і позбавляє від необхідності постійно носити його з собою.
-------------------------------
Автомобільний перетворювач напруги 12в 220в DC / AC (ще зустрічається автомобільний адаптер 12в 220в) призначений для отримання стабілізованої змінної напруги 220 В з постійної напруги 12 В.

Автомобільний інвертор напруги 12220 призначений для живлення різних пристроїв, таких як: ноутбук, принтер, телевізор, відеомагнітофон, електроінструмент та інших побутових приладів.

Автомобільний перетворювач напруги 12 220 DC / AC здатний забезпечити живлення навантаження зі споживанням потужності від 150W до 1200W і позбавить від необхідності возити з собою запасний комплект батарей, зарядних пристроїв, бензиновий або дизельний генератор електрики.

Для підключення до джерела постійного струму автомобільний перетворювач напруги 12в 220в DC / AC (автомобільний адаптер 12в 220в) забезпечений роз'ємом підключення до розетки прикурювача автомобіля, а так само, спеціальними клемами для підключення безпосередньо напряму до акумулятора (при використанні електроприладів потужністю понад 300 Вт.)
Автомобільний перетворювач напруги 12в 220в DC / AC також шукають за наступними ключовими словами: автомобільний інвертор напруги 12в 220в, автомобільний адаптер 12в 220в, автомобільний блок живлення 12в 220в.