Обігрів салону

Обігрів салону

Service description

Обігрів салону автомобіля (батареї, пічки)

Автомобіль – зручний та комфортний вид транспорту, незалежно від погодних умов. Проте взимку в салоні легковика, мікроавтобуса чи мінівена буває прохолодно, оскільки штатні пічки-обігрівачі не завжди достатньо прогрівають салон, що створює дискомфорт та незручності для пасажирів. Саме тому фахівці компанії АвтоКомфорт Луцьк пропонують встановлення та підключення автономних обігрівачів, батарей та фенів-дуйчиків. Наші фахівці запропонують та встановлять найоптимальніший варіант обігріву салону Вашого автомобіля.

На роботу по встановленню обігрівачів салону автомобіля ми представляємо гарантію.

Принцип роботи автономного обігрівача у тому, що він дує теплим повітрям, незалежно від того, чи увімкнений двигун, чи ні. Автономний обігрівач програмується на певну температуру, відповідно сам вмикається, вимикається, споживає пальне з бака. Обігрівачі такого типу використовують як на досягнення тепла салону, так і на обігрів двигуна, щоб навіть в найлютіші морози заводитися без проблем. Автономні обігрівачі дорожчі, порівняно з конкурентами, проте багатофункціональні та практичні. Ми рекомендуємо встановлення нових автономних обігрівачів, оскільки на них розповсюджується гарантія від виробника, проте, можливо встановлення і автономної пічки, бувшої у використанні.

Автобатареї та автообігрівачі-дуйчики працюють від системи охолодження двигуна – автомобіль в русі, двигун працює, тосол охолоджує двигун від перегріву. Автобатареї пропускають через нагрівальні елементи гарячий тосол, нагріваються самі і нагрівають салон автомобіля. В обігрівачах такого типу бувають вентилятори, які самі розганяють тепле повітря по салону автомобіля. Через регулятор температури пасажири самі регулюють кількість тепла в авто. Автобатареї та обігрівачі-дмухалки дешевші порівняно з автономними обігрівачами, проте працюють лише під час руху транспортного засобу.

Також популярним є встановлення підігріву сидінь автомобільних – під обшивку автомобільного сидіння встановлюється та підключаються нагрівальні елементи – пасажири самостійно можуть регулювати температуру підігріву своєї спини.