Неонова підсвітка

Неонова підсвітка

Service description

Неонова підсвітка

При перешивці (тюнінгу) салону автомобіля важливе значення займає освітлення салону автомобіля. Щоб вирізнити ваш транспортний засіб серед інших авто, спеціалісти компанії АвтоКомфорт Луцьк пропонують підібрати та встановити неонове підсвічування на автомобіль. Неонова підсвітка не збільшить максимальної швидкості автомобілю, не додасть потужності двигуну, зате дасть деякі не менш важливі риси унікальності та неповторності дизайну салону автомобіля.

Можливо додати легкого неяскравого світла кольорів веселки, встановити неонове підсвічування в стелю, бочини, на підлогу. А можна і додати яскравого їдкого кольору, все залежить від вашого бажання та очікування від ексклюзивності світла в салоні автомобіля.

Отже, давайте розглянемо, що таке неонове підсвічування. В основному підсвічування встановлюють у комплексі. У комплект неонового підсвічування входять встановлення підсвітки зсередини та ззовні авто. Тюнінг автомобіля неоном це порівняно невеликі витрати, тому ця послуга така популярна серед автомобілістів. Можливості застосування неонового підсвічування не обмежені одним лише підсвічуванням днища автомобіля. Їх можна з успіхом використовувати для підсвічування платформ вантажівок, моторного відсіку, номера авто, а також точкових підсвічувань дзеркал чи бампера.