Лобове скло автомобіля

Лобове скло автомобіля

Service description

Лобове скло автомобіля

Будь-який водій прекрасно усвідомлює всю необхідність цієї частини автомобіля, адже лобове (вітрове) скло є великою, а головне, передньою частиною всього автомобіля. Основна функція, яку виконує лобове (вітрове) скло – захисна: воно захищає водія і пасажира від атмосферних і інших неприємних несподіванок. По-перше, лобове скло – це надійна перешкода від зустрічного вітру і дощу. По-друге, автоскло стійке до механічної дії важких предметів, які можуть прямувати у вашу сторону з різних причин, а ще лобове (вітрове) автоскло має хороші шумоїзоляционні властивості і забезпечує пасажирів додатковою безпекою.

Спеціалісти компанії АвтоКомфорт Луцьк пропонують продаж та встановлення лобового (вітрового) скла оригінального, високоякісної копії (замінника), нового та вживаного з електропідігрівом щіток двірників, кріпленням та датчиками світла та вологи.

На сьогоднішній день ринок автомобілебудування пропонує увазі споживача лобове (вітрове) скло типу «сталініт» чи «кальонка» (загартоване) – у випадку його фізичного пошкодження по склу підуть тріщинки-павутинки і воно не посипиться на дрібні частини. Такого ефекту міцності скла досягають завдяки тому, що скло складається з двох частин, між якими вклеєна проміжна плівка. Таку плівку виготовляють з полівінілбутерального матеріалу. Необхідність проміжного шару обумовлюється декількома об'єктивними чинниками. По-перше, полівінілбутеральна плівка робить автоскло максимально еластичним до зовнішніх дій. По-друге, із збільшенням еластичності зростає міцність, яку має лобове скло. По-третє, проміжний шар забезпечує додаткову безпеку водієві в разі деформації скла. Два зовнішніх шари скла щільно приклеюються до плівки, яка дозволяє утримувати осколки скла. Автоскло триплекс використовується для захисту водіїв різних засобів пересування. Внаслідок того, що автоскло, виготовлене за технологією «сталініт» чи «кальонка», має досить високу вартість, його встановлюють лише як лобовий захист.