Форточки автомобіля

Форточки автомобіля

Service description

Форточки автомобіля

Ми займаємось установкою форточок, вирізом віконних прорізів і вклейкою скла, яка здійснюється із застосуванням фірмових витратних матеріалів і з точним дотриманням технології.

Технологія вклеювання автомобільного скла (на відміну від вставки скла на гумових ущільнюючих) порівняно нова, проте вона вже встигла зарекомендувати як більш досконала.

У неї справді багато достоїнств:
по-перше, збільшується жорсткість кузова, внаслідок чого він стає менш схильним до перекошування і більше міцним;
по-друге, зменшується маса кузова, так як для вклейки зазвичай використовують більш тонке і легке скло;
по-третє, зменшується аеродинамічний опір автомобіля, оскільки положення вклеєного скла краще відповідає конфігурації кузова;
по-четверте, підвищується герметичність салону;
і, нарешті, технологія дозволяє проводити ремонт швидше, хоча це одночасно і є більш складним процесом.

Тільки правильна установка автомобільного скла може гарантувати його тривалу службу. Основні аспекти, з допомогою яких визначається якість вклейки скла:

1. Застосування спеціальних витратних матеріалів.

Міцність з'єднання скла з кузовом залежить від якості клею. Клейове з'єднання повинно бути жорстким, щоб не порушувати торсіонну жорсткість кузова, і пружним, щоб не руйнуватися від поштовхів під час руху автомобіля. В даний час для при вклеюванні автомобільного скла застосовується поліуретановий клей. Отвердіння клею відбувається через деякий час після установки.

2. Правильне видалення пошкодженого скла.

Клейове з'єднання можна зруйнувати за допомогою високої температури (термічний спосіб). Необхідна для термічного вилучення скла температура становить близько 250 градусів за Цельсієм. Інша можливість руйнування клейового з'єднання полягає в його розрізуванні (механічний спосіб). Розрізати клейове з'єднання можна з допомогою ріжучої нитки, покладеної в клей заздалегідь, за допомогою ріжучого дроту або за допомогою віброножа.
Під час вилучення скла важливо не пошкодити поверхню, до якої воно приклеюється. Якщо скло розіб'ється і на поверхні кузова залишаться оскільки і подряпини, нове з'єднання не буде міцним.

3. Правильна установка скла.

Міцність склеювання визначається переважно силою взаємодії клею з склеює поверхні (адгезією). Поверхні необхідно очистити і покрити праймером для підвищення адгезії. Вклеювання скла здійснюють так, щоб товщина клейового шару (відстань між склом і кромкою рамки кузова) становила близько 5 мм, а ширина - близько 10 мм. Таким чином забезпечується доступ до клейового з'єднання зсередини салону, щоб у разі заміни скла не виникло проблем з його вилученням.