Автолюки мікроавтобусів

Автолюки мікроавтобусів

Service description

Автолюки мікроавтобусів

Для комфорту пасажирів та досягнення максимальної вентиляції салону під час подорожувань в жарку пору року, компанія АвтоКомфорт Луцьк встановлює на дах мікроавтобуса якісні автомобільні люки. Привабливий дизайн та функціональність автомобільних люків робить їх популярними серед власників мікроавтобусів та бусів. Зазвичай встановлюють металічні та скляні люки – верхня кришка яких зроблена з металу чи скла. Люки відкриваються вгору, їх можливо відкривати повністю чи частково, налаштувавши люк на втягування чи витягування повітря.

У випадку надзвичайної ситуації люки автомобільні можна відкрити як зсередини, так і зовні. Аварійний важіль і кришка вбудовані в зовнішню раму і не відокремлюються при аварійному відкритті, що спрощує відновлення люка навіть після того, як його кришка була демонтована повністю.

Аеродинамічна форма кришки оптимально вписується в дизайн автобуса, практично не виступає над його дахом, а разом з внутрішньою рамкою формує єдиний елегантний модуль, додатково знижуючи опір повітря і шуми при русі транспортного засобу. Ми встановлюємо люки, які відрізняються привабливим дизайном, малою вагою і безпекою для навколишнього середовища, поєднуючи в собі надійність та зручність. Надійність матеріалів дозволила повністю відмовитися від поточного техобслуговування люків: їх не потрібно ні фарбування, ні лакування, ні яких-небудь інших антикорозійних робіт при довготривалій експлуатації.