Автолюки легкових

Автолюки легкових

Service description

Автолюки легкових автомобілів

Ми встановлюємо: дахові люки для легкових автомобілів, люки з підйомними, зсувними і доладними дахами.

З конвеєрів більшості автовиробників наша фірма закупляє найширший асортимент дахових систем - зсувні, підйомні, складні, панорамні, спойлерного даху, даху-жалюзів, даху з сонячними батареями. Ми ведемо послідовну роботу з адаптації цих систем для установки порядку дообладнання (тюнінга). Поряд з традиційними підйомними і зсувними люками ми встановлюємо люки: скляні панорамні та матерчаті складного даху зі збільшеною площею відкриття, а також широкий асортимент опцій. 

Якісно встановлений люк додає автомобілю сучасний спортивний дизайн, гарантує задоволення від поїздки і можливість дихати свіжим повітрям для тих, кого вже не влаштовують автомобілі з "глухим" дахом. 

Скляні дахи люків виготовляються з тонованого скла: воно затримує 80% світла, 97% тепла і 99% ультрафіолету, не допускаючи перегріву салону літом і його охолодження взимку. Високоякісна обробка зовнішньої поверхні добре гармонує з лаком даху автомобіля і зовні не відрізняється від поверхні даху серійно встановленого люка. У рамці люка є обтічник, завдяки якому свіже повітря надходить в салон плавно, без поривів. 

Підйомні люки 
У підйомних люків задня сторона скла піднімається за допомогою триступінчатого важеля. На вибір пропонуються також два варіанти внутрішньої рамки - твердий пластик або м'яка оббивка. 

Зсувні люки 
У люків зрушень задня кромка скляного даху піднімається, і скло зрушується тому над дахом автомобіля. Привід або механічний (поворотна ручка), або електричний. 

Для захисту від сонця на ці люки можна додатково встановити шторку або знімний пластикову заслінку. 

Складений дах 
Складний дах з обтяжкою тканиною практично перетворює машину в кабріолет 
Відкривається електромотором, управління здійснюється кнопкою або з панелі управління (підсвічуються кнопки, повне відкриття / закриття "в одне натискання", 2 запрограмованих положення, система автоматичного закриття при відключенні запалення і автоматичної зупинки закриття при виникненні опору - попаданні стороннього предмета в отвір люка). 

Панорамні люки 
Одна з найбільш помітних тенденцій у світовому автодизайну - зростаюче "скління" машин. Гарним тоном для автовиробників стала наявність в асортименті і тим більше серед концепт-карів автомобілів з панорамним склінням даху і навіть з повністю скляним дахом. 

Унікальний "подвійний" зсувний люк 
Панорамний огляд забезпечується двома послідовно розташованими стеклами. Переднє - зсувне: електромотор піднімає його задню крайку і зрушує на телескопічною рамці тому над дахом автомобіля. Заднє може поставлятися як зсувним (аналогічно переднього), так і (більш дешевий варіант) фіксованим. Обидва оснащені висувними сонцезахисними шторками.