Автолюки легкових

Автолюки легкових

Service description

Автолюки легкових автомобілів

Для максимального комфорту пасажирів автовиробники вмонтовують автолюки автомобільні на дах легкового авто. Але якщо ваше авто не обладнане автолюком, фахівці компанії АвтоКомфорт Луцьк встановлять люк автомобільний на дах вашого авто, аби під час руху в жарку пору року водію та пасажиру було максимально зручно та комфортно. Зазвичай встановлюють автолюки підйомні, коли скло піднімається вгору у відкритому положенні, чи зсувні, коли скло зміщується в сторону при відкритті.

Зазвичай, дешевшими є люки механічні – людина в салоні автомобіля відкриває люк автомобільний шляхом обертання відкриваючого механізму, проте доволі часто зустрічаються і електричні люки, які відкриваються автоматично, шляхом натиску на кнопки керування. Скляні дахи люків виготовляються з тонованого скла: воно затримує 80% світла, 97% тепла і 99% ультрафіолету, не допускаючи перегріву салону літом і його охолодження взимку. Високоякісна обробка зовнішньої поверхні добре гармонує з лаком даху автомобіля і зовні не відрізняється від поверхні даху серійно встановленого люка. У рамці люка є обтічник, завдяки якому свіже повітря надходить в салон плавно, без поривів. Для захисту від сонця на ці люки можна додатково встановити шторку або провести додаткове тонування скляної кришки люка.

Якісно встановлений люк додає автомобілю сучасний спортивний дизайн, гарантує задоволення від поїздки і можливість дихати свіжим повітрям для тих, кого вже не влаштовують автомобілі з «глухим» дахом.

Рекомендуємо придбання та встановлення нових люків автомобільних, адже на них розповсюджується гарантія заводу-виробника, проте, як виключення, можливо встановити і люк, бувший у вжитку.