Автолін

Автолін

Service description

Автолін

Найбільш повно відповідає вимогам автомобілебудування рифлений ПВХ-лінолеум на текстильній основі - Автолін (ТУ 21-29-89-83).

Наявність рифів зменшує ковзання, особливо по мокрій поверхні, і підвищує довговічність покриття. Текстильна основа полегшує приклеювання матеріалу до підлоги та покращує акустичні властивості лінолеуму.

Автолін може виготовлятися і без рифів, з гладкою або тисненої поверхнею. У такому вигляді він використовується в якості оздоблювального покриття в місцях, де його протиковзкі властивості не мають значення (облицювання багажника, вертикальних поверхня салону).

Найважливіші властивості Автоліну: стійкість до стирання, високі коефіцієнт тертя, морозостійкість і біостійкість - залежать від складу полімерної композиції покриття, в яку крім ПВХ входять пластифікатори, стабілізатори, наповнювачі, пігменти, тощо. Такі властивості, як міцність зв'язку покриття з підлогою автомобіля, опір розриву й роздиранню, твердість, пружність також визначаються типом застосовуваної текстильної основи. При виготовленні Автоліну використовують неткану бавовняну основу, яка характеризується високою міцністю зв'язку з полімерним покриттям (4-5 Н / см) і легко приклеюється до підлоги автомобіля. Для додання Автоліну грибостійкості текстильна основа піддається антисептичної обробці. Виробляється такий лінолеум промазним способом.

Важливою перевагою полівінілхлоридного лінолеуму є його здатність до зварювання за допомогою нагрітого інструменту, ультразвуку та інших джерел нагріву. Швидкість зварювання із застосуванням інфрачервоного випромінювача - ртутно-кварцовою лампи може досягати 1 м / хв. Оптимальна температура нагріву лінолеуму в зоні зварювання 195-205 ° С. Зварку краще здійснювати встик із застосуванням присадочного матеріалу. Руйнівне напруження при розтягуванні отриманого таким способом зварного шва досягає 5 МПа, що порівнянна з міцністю самого матеріалу.