Автолін

Автолін

Service description

Автолін

Оскільки в транспортний засіб часто заходять пасажири з вулиці, де мокро та брудно, на підлогу потрібно встеляти якісний матеріал, що захистить кузов автомобіля від вологи та допоможе зберігати салон в чистоті. Найбільш повно відповідає вимогам автомобілебудування лінолеум автолін – гумове покриття на підлогу авто, яке спеціалісти компанії АвтоКомфорт Луцьк встеляють на підлогу автомобільних салонів.

Найважливіші властивості автоліну: стійкість до стирання, низький коефіцієнт тертя, морозостійкість, міцність контакту покриття з підлогою автомобіля, опір розриву й роздиранню, твердість та пружність.

Наявність рифів-малюнків зменшує ковзання по мокрій поверхні і підвищує довговічність покриття. Текстильна основа полегшує приклеювання матеріалу до підлоги та покращує акустичні властивості лінолеуму. Автолін може виготовлятися і без рифів, з гладкою або тисненої поверхнею. У такому вигляді він використовується в якості оздоблювального покриття в місцях, де його протиковзкі властивості не мають значення (облицювання багажника, вертикальних поверхня салону).