Шумо-вібро ізоляція автомобіля

Шумоізоляція автомобіля важлива для підвищення комфорту пасажирів та безпеки руху. Після проведення комплексу робіт з шумоізоляції знижується шум двигуна, трансмісії, підвіски, вентилятора системи охолодження.

Ukrainian

Шуми, викликані зовнішніми джерелами (автомобілями або тертям шин об дорожнє покриття), значно зменшуються. Поліпшується акустика салону; це особливо важливо, якщо в автомобілі встановлена якісна аудіосистема.

Ми завжди якіснозробимо шумоізоляцію автомобіля, тому що знаємо, який матеріал краще підходить для різних елементів салону: даху, підлоги, дверей, внутрішніх панелей і т.д. Наприклад, для горизонтальних поверхонь небажано використовувати матеріали з великою масою: вони можуть провиснути і утруднити збірку обшивки.

Для ділянок, підданих вібрацям (арки коліс, дах, двері), ми використовуэмо вібродемпфери. Це матеріали, що володіють властивістю перетворювати механічну енергію коливань в теплову, діючи як амортизатор.

Матеріали, які належать до групи шумопоглинаючих, зазвичай наносять на капот, панелі дверей, стелі і багажника. Ці матеріали значно відрізняються від вібропоглинаючі за своєю структурою та властивостями. Вони мають порожнисту структуру. Звукова хвиля, потрапляючи всередину, багаторазово відбивається від стінок комірок і поступово слабшає. Чим товщий шумопоглинаючий матеріал, тим вище його ефективність.

Віброізоляція - одна з найважливіших складових комфорту сучасного автомобіля. Практично будь-який поважаючий себе виробник автомобілів приділяє увагу цьому питанню. І цілком природно, що чим вище клас машини, тим вище поріг захисту. Але ніщо не буває абсолютним. Ваш автомобіль не молодіє з пробігом. Де-не-де може проявитись знос, десь недоробка - і ось уже ледве помітні вібрації перетворюються на брязкіт, гул і деренчання.

Зрозуміло, що шуми не беруться з нізвідки. Умовно їх можна розділити на дві групи. Перша - шуми, що проникають в салон вашої машини зовні. Друга - це шуми самого автомобіля, провоковані вібраціями працюють частин і кузова автомобіля.

Віброізоляція запобігає виникненню шумів у салоні автомобіля за рахунок погашення його вібрацій.

Для гасіння коливань використовуються вібродемпфери, які мають схожий з амортизаторами принцип роботи і гасять коливання, перетворюючи кінетичну енергію в теплову. Їх ефективність характеризується коефіцієнтом механічних втрат за шкалою від нуля до одиниці, де нуль - найменша ефективна величина (матеріал марний).

Віброізоляція застосовується в тих місцях, де кузов автомобіля найбільш схильний до вібрацій.

Найчастіше при роботах використовуються «сандвічі» з вищеописаних матеріалів. Наприклад, комбінація вібродемпфер / Шумопоглотители / вібродемпфер дуже ефективна на тунелі кардана або глушника, а також на підлозі кузова.