Салони мінівенів

Перетяжка елементів салону мінівена (сидіння, торпедо, дверні карти й ін) шкірою, алькантарою, вінілом або автомобільної тканиною.

Ukrainian

Одна зі складових частин тюнінгу салону авто - перетяжка сидінь або перетяжка салону шкірою або іншими новими якісними і красивими матеріалами. Такий варіант цікавить тих автолюбителів, автомобілі яких мають недостатньо якісні, або недостатньо задовольняють естетичні запити власників матеріали оббивки. Так само варто звернути увагу на наші послуги і власникам тих мінівенів, салонам яких потрібний ремонт, і немає можливості зберегти рідну оббивку сидінь. Перетяжка салону велюром може надати більш рельєфну форму сидінь і дверних панелей. Контрастно виділити тунель підлоги з важелем КПП. Перетяжкою салону можна завершити роботу з встановлення аудіо та відео апаратури в нештатні місця. Перетяжка автомобільних сидінь, дверей, торпеди, стелі - це доступна модернізація салону за помірні гроші.

Також така операція буде корисна автомобілям, які готуються на продаж. Стан їх салонів не завжди бездоганний, а операція по оновленню салону істотно підвищує ціну автомобіля, причому на суму значно більшу, ніж вартість ремонту. Ну і загальне враження від автомобіля з доглянутим і чистим салоном набагато більш позитивне в очах потенційних покупців.