Неонова підсвітка

Установка неонового підсвічування на автомобіль
Підсвітка не збільшить максимальної швидкості автомобілю, не додасть потужності зате додасть деякі не менш важливы риси;

Неонові трубки з широким температурним і яскравості діапазоном: - Червоний; - Рожевий корал; - Рожевий фламінго; - Бузковий; - Небесно-блакитний; - Світло-зелений; - Лазурний; - Жовтий; - Білий; Трубки бувають завдовжки від 300 до 1660 мм.

Ukrainian

Отже, давайте розглянемо що ж вдає із себе підсвічування. Восновному підсвічування встановлюють комплектом ... У комплект неонового підсвічування входять дві бокові лампи, дві лампи для підсвічування передньої і задньої частини днища. Кожна неонова автомобільна трубка поміщена в корпус з удароміцного матеріалу (у більшості випадків), що витримує найжорсткіші дорожні умови. Для тюнінгу автомобіля неоном це порівняно невеликі витрати, до того ж її можна встановлювати в будь-які місця. Можливості застосування комплектів не обмежені однією лише підсвічуванням днища автомобіля. Їх можна з успіхом використовувати для підсвічування платформ вантажівок, моторного відсіку і т.п.