Автолюки мікроавтобусів

Автомобільні люки, які встановлює фірма "Автокомфорт", відповідають європейському стандарту "ЕСЕ R-36". Кожен люк встановлюється як єдиний модуль, який включає всі настановні компоненти: кришку, зовнішню і внутрішню рамки, термоізоляційні ущільнення, що відкриває пристрій і фурнітуру, оптимально підібрані відповідно до запитів клієнта.

Ukrainian

У випадку аварії їх можна відкрити як зсередини, так і зовні. Аварійний важіль і кришка вбудовані в зовнішню раму і не відокремлюються при аварійному відкритті; це спрощує відновлення люка навіть після того, як кришка відкидається повністю.

Кришки люків виготовляються з високоякісного склопластика, що захищає від сонячних променів і холоду, для екстремально холодного клімату вони оснащуються додаткової термоізоляцією. Кришка - рифлена, може бути матовою (білого або коричневого, з тонованого напівпрозорого акрилу, що захищає від занадто яскравих сонячних променів, а також від ультрафіолету) або непрозорою (сірої, світло-сірої, білої або чорної).

Зовнішня рама кожного люка виготовляється за технологією RIM, вона адаптується до форми даху за допомогою спеціальних гвинтів. Внутрішня рамка з гнучкого поліуретану герметична, елегантно поєднується з обробкою салону. Як і кришка, вона може бути матовою (білого або коричневого) і непрозорою (сірої, світло-сірої, коричневою, чорною, бежевій.) Внутрішня рамка розробляється спеціально для кожного типу транспортного засобу виходячи з радіуса та товщини його даху. Всі використані матеріали витримують самі різні погодні умови, а конструкція люків виключає появу протягів і скупчуванню конденсату на внутрішній поверхні кришки.

Всі люки "Автокомфорт" забезпечують вентиляцію салону під час руху. Багато з них мають модифікації з вентиляційними шліцами або з електричними вентиляторами, інтегрованими в модуль люка, які забезпечують відповідно пасивну і активну вентиляцію на зупинках. Інтегрований вентилятор спрощує установку і заощаджує місце на даху, а також дозволяє зменшити кількість проробляють в даху автомобіля отворів. Люки, обладнані вентиляторами, мають тільки непрозорі кришки; вони можуть бути додатково оснащені внутрішньої кришкою вентилятора (з непрозорого пластику світло-сірого кольору).

Аеродинамічна форма кришки, практично не виступає над дахом автобуса і складової разом з внутрішньою рамкою єдиний елегантний модуль, додатково знижує опір повітря і шуми при русі і оптимально вписується в дизайн автобуса.

Ми встановлюємо люки, які відрізняються привабливим дизайном, малою вагою і безпекою для навколишнього середовища, поєднують в собі надійність та зручність. Надійність матеріалів дозволила повністю відмовитися від поточного техобслуговування люків. Не потрібно ні фарбування, ні лакування, ні яких-небудь інших антикорозійних робіт.

Люки можуть використовуватися на автобусах всіх видів, фургонах, вантажних автомобілях і спецтехніці з дахом кривизною від плоскої до радіусу 3000 мм і товщиною мінімум 30 мм (максимум див. у таблиці).